Apple Airpods (3. Nesil) MagSafe Şarj Kutusu MME73TU/A

Fiyat:
8.499,00 TL
İndirimli Fiyat (%17,6) :
6.999,00 TL
Kazancınız 1.500,00 TL
Sınırlı Sayıda
Apple Airpods (3. Nesil) MagSafe Şarj Kutusu MME73TU/A


Paketin içerisinde;

·        Kulaklıklar,

·        MagSafe Sarj kutusu ( MagSafe sarj uyumlu kulaklık sarj kutusu)

·        Lighting ? USB-C Kablosu

Apple tarafından piyasaya sürülen ilk AirPods modellerinde; orijinal W1 kablosuz yongasını kullanırken, sonradan geliştirerek sunduğu modellerinde ise yaklaşık iki kat daha hızlı çalıştığı belirtilen yeni H1 kablosuz yonga seti mevcuttur. Neredeyse tüm ürün çeşitlerinde yer alan ve hareketlerin algılanabilmesine yardımcı olan ivmeölçerin haricinde optik sensörler bulunur. Bu sensörler ise kulaklığınızı takıp takmadığınızı algılayabilir. Modellerde bulunan mikrofonlar ise sadece arama yapabilmenize değil Siri ile iletişim halinde olabilmenize de yardımcı olur. AirPods, elektrik prizinden uzaktayken kulaklıkların pil ömrünü uzatmak için entegre pile sahip bir şarj kutusuyla birlikte gelir. Orijinal AirPods kutusu bir kabloyla şarj edilebilir. Kullanıcıların isteğine bağlı olarak ekstra satın alabilecekleri kablosuz şarj kutusu da geniş ürün gamı içerisinde sunulur. Kulaklıkların şarj kutusu ile doldurulmak suretiyle bütün sürümleri ortalama aynı pil ömrünü sağlar. Bu da 24 saatten fazla dinleme süresi anlamına gelir. Bazı modelleri tek bir şarj ile yaklaşık olarak 2 saat yerine 3 saatten biraz daha uzun konuşma süresi sunar.

Airpods?unuzu çalıştırabilmek için iPhone, iPad ya da başka bir aygıt ile bağlayarak başlayın ve ses düzeyinin size uygun olduğundan emin olun. AirPods modelleri şekli nedeni ile özellikle sol ve sağ kulak için tasarlanmıştır. Hangisinin hangisi olduğunu bulmak için yardıma ihtiyacınız var ise her kulaklığın sap kısmında basılı olan küçük bir "L" ve "R" harfinden yardım alabilirsiniz. Bunları kulaklarınıza takabilir ve sap kısmını kulağınızdaki çentiğe doğal olarak oturacak şekilde düz bir şekilde aşağı doğrultabilirsiniz. Bu cihazlar optik sensör ve ivmeölçer ile tasarlandığından güç kontrolüne gereksinim duymazlar çünkü taktığınızı ya da çıkardığınızı anında algılayabilir ve otomatik bir şekilde çalışmaya başlarlar. Ayrıca, çıkardığınızda sesi otomatik olarak durdururlar. AirPods'unuzun çalışma şekli sahip olduğunuz modele göre değişkenlik gösterebilir. Tüm AirPod modellerinde; bir kulaklığa çift dokunarak telefon görüşmelerini kabul edebilir ya da sonlandırabilirsiniz. Orijinal AirPods cihazlarında; Siri'yi uyandırmak için kulaklıklardan birine iki kez dokunmanız yeterlidir. Sesi Siri aracılığıyla kontrol edebilir; Siri'den "çal", "duraklat", "sesi kıs", "önceki şarkıya dön" ya da "şarkıyı atla" gibi sesli komutlar vererek görevleri gerçekleştirmesini isteyebilirsiniz. Bazı modellerde ise parçaları atlamak için bir kulaklığa iki kez dokunmanız gerekir. Siri'yi uyandırmak için "Hey Siri" demelisiniz. AirPods ayarlarını; çift dokunmanın diğer işlevleri yerine getirmesi için de değiştirebilirsiniz.

  • Kablosuz kulaklığınızı bir Apple TV'ye bağlamak istiyorsanız; Apple TV'nin yanındayken AirPods'unuzu kapağı açık şekilde şarj kutusuna yerleştirin. Ardından, ışık beyaz renkte yanıp sönene kadar şarj kutusunun eşleştirme düğmesine basın ve basılı tutun. Ardından, Apple TV'nizde Ayarlar / Uzaktan Kumandalar ve Aygıtlar / Bluetooth'a gidin ve son olarak AirPods'unuzu seçin.
  • iPhone ya da iPad'inizle eşleştirmek için önce iOS aygıtınızda Bluetooth'u etkinleştirmeniz gerekir. Ardından, AirPods'unuzu kutuya yerleştirmeli ve sonrasında kapağı açmalısınız. Işık beyaz renkte yanıp sönene kadar şarj kutusunun eşleştirme düğmesine basmalı ve kısa bir süre basılı tutmalısınız. Eşleştirme işlemini tamamlamak için iOS cihazınızdaki yönergeleri izleyebilirsiniz.
  • Apple AirPod'ları şarj edebilmek için AirPod'larınızı kılıflarına yerleştirmeyi deneyebilirsiniz. Kablosuz bir AirPods kasanız var ise kılıfı QI onaylı bir şarj matıyla şarj edebilirsiniz. Normal bir AirPods kasanız var ise Lightning kablosunu kasanızın Lightning konektörüne, ardından da diğer ucunu bir USB şarj cihazına ya da bağlantı noktasına takabilirsiniz.
  • Kulaklığınızı bir Apple Watch'a bağlamak için saatinizin kontrol merkezini açtıktan sonra AirPlay simgesine dokunmalı ve ardından AirPods'unuzu seçmelisiniz.
Diğer Özellikler
Stok KoduAKSAAKK3
MarkaApple
Stok DurumuVar
194252818480
Trendtek Teknoloji Ltd. Şti. © 2021 Mobiloom ® - Tüm Hakları Saklıdır.
Neden Mobiloom?
 

Mobiloom.com.tr, 2012 yılından beri faaliyette olan, yalnızca İnternet üzerinden hizmet veren e-ticaret sitesidir. Bir çok marka ve kategoride tüketiciyi en iyi fiyatla buluşturmayı hedefler.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.