Fakir Chaizen Çay Makinesi Mor

Fiyat:
799,00 TL
İndirimli Fiyat (%25) :
599,00 TL
Kazancınız 200,00 TL
Sınırlı Sayıda

Fakır Chaızen Çay Makinesi Mor

Fakir Chaizen çay makinesi damak zevkinize uygun çay demlemenizi sağlamak üzere tasarlanmıştır. Geniş hacimli demliği sayesinde geniş ailelere hitap ettiği gibi aynı zamanda kalabalık arkadaş gruplarını ağırlamanızda da yardımcı olur. Hızlı ve pratik demleme kapasitesi ile vaktinizi iyi değerlendirmenizi sağlayan Chaizen pratik temizleme özelliği ile de size zaman kazandırır.

Chaizen Tiryakilerin Dostu

Yüksek güç kapasitesi ile suyu hızla kaynatarak çayı bir an önce demlemenize olanak sağlayan Fakir Chaizen Çay Makinesi Inox tiryakileri bekletmeden çay servisi yapılmasını sağlar. Tek tuşla çay demlemenizi sağlayacak kadar pratik, akan su altında temizlenebilecek kadar kolay kullanım sağlar. Paslanmaz çelik gövdesi ile bir yandan çaya lezzet katarken diğer yandan uzun süreli bir kullanım vadeder. Güvenlik konusuna özen gösteren Chaizen kapak kilidi sayesinde servis esnasındaki damlamaların da önüne geçer. İçerdiği süzgeç ile çayınızı duru bir şekilde demlemenize imkân tanıyan Fakir Chaizen Çay Makinesi ile çayınızı en lezzetli şekilde demleyebilir aileniz ve dostlarınızla beraber keyifle tüketebilirsiniz.

Fakir Chaizen Çay Makinesi'nin Dikkat Çeken Özellikleri

Chaizen hem çay makinesi hem de su ısıtıcısı olarak çok amaçlı bir kullanım sağlar.

Inox tasarımı sayesinde leke tutmayan özelliğe sahiptir. Bu özellik aynı zamanda kolayca temizlenmesini de sağlar.

Sıcak tutma özelliği ile sıcak suyu sürekli hazır tutar. Bunu yaparken enerji tasarrufuna dikkat eder.

Tüm aparatları ve parçaları elde kolayca temizlenir.

Yüksek güvenlik önlemleri içeren ürün aşırı ısınmaya ve çalışırken susuz kalma ihtimaline karşın önlemini alır. Tehlike anında otomatik kapanma özelliği ile sizi güvende tutar.

Teknik Özellikler

Güç: 1800 W

Voltaj: 220-240 V, 50/60 Hz

Koruma Sınıfı: I

Su Isıtıcısı Maksimum Kapasitesi: 1.8 Lt

Demlik Kapasitesi: 1 Lt.

Fakir Hakkında

Elektronik ev eşyaları sektörünün köklü ve global firmalarından Fakir geleneksel değerleri inovatif yaklaşımla harmanlayarak yarına taşıyacak ürünler üretir. Yerel yaklaşımlara olan hassasiyeti ile beğeni toplayan markalar arasındadır.

Fakir Chaizen çay makinesi, hem demlik bölümünde hem de alt hazne bölümünde Inox paslanmaz çelik tasarımına sahiptir. Geniş demlik kapasitesi ve tek dokunuşla çalışma özelliği gibi onlarca teknik özelliği sayesinde mutfaklar için vazgeçilmez bir aksesuar niteliğindedir. Yüksek performansıyla hızlı çay servisleri yapabilmenize olanak tanıyan Chaizen, güvenlik önlemleri sayesinde de kullanıcısını her zaman korur.

Fakir Chaizen Çay Makinesi: Inox Teknolojisini Deneyin

Inox tasarımlı Chaizen, 1800 W yüksek ısıtıcı kapasitesiyle çay servisinin son derece hızlı bir şekilde hazırlanmasını sağlar. Neredeyse dakikalar içerisinde su kaynatma işlemi yapabilen ürün, haznesinde bulunan suyu her daim sıcak tutma fonksiyonuna sahiptir. Kilitlenebilen demlik kapağı ile hiçbir sızdırma yapmadan servis yapma imkânı sunar. Aşırı ısınma ve susuz kalma ihtimaline karşın, güvenlik sistemi bulunan ürün, bu tür durumlarda otomatik olarak kapanarak tehlike oluşumunu önler.

Fakir Chaizen Çay Makinesi Faydaları

Su ısıtıcısı fonksiyonuyla kettle özelliği sergileyebilir.

Inox tasarımı sayesinde leke tutmaz.

Kolayca çay demleyebilir.

Otomatik kapanma özelliği ile kaynama anında kapanır.

Tek tuş ile anında çalışabilir.

Fakir Chaizen Öne Çıkan Özellikleri

Fakir Chaizen çay makinesi, paslanmaz çelik tasarımıyla uzun yıllar kullanılabilir. 1 litrelik demlik kapasitesi bulunan ürün, gün boyu taze çay servisi yapabilmenizi sağlar. Geniş kapasitesi sayesinde hem ofis kullanımlarına hem de kalabalık ailelerin kullanımına uygundur. Paslanmaz çelik çay haznesine gereken miktarda çay koyduktan sonra, alt haznesindeki kaynayan suyu demlik bölümüne boşaltabilirsiniz. Chaizen, bu işlem sonrasında otomatik olarak çay demleme işlemini tamamlar. Kablo sarma yuvası ise cihazı kullanmadığınız durumlarda kablosunu saklayabilme olanağı tanır.

Teknik Özellikler

Güç: 1800 W

Gövde ve Demlik Malzemesi: Inox, Paslanmaz Çelik

Susuz Çalışma Emniyeti: Var

Aşırı Isınma Emniyeti: Var

Otomatik Kapanma Özelliği: Var

Fakir Hakkında

Alman kökenli elektronik ev eşyası üreticilerinden olan Fakir, dünya çapında kalitesiyle ünlenmiş olan kaliteli markalar arasındadır. Markanın çok sayıda teknik destek noktası da bulunur.

Tipiçay Makinası/ Chaizen

Güç (Watt)1800

Demlik Malzemesipaslanmaz Çelik

Demlik Kapasitesi1 L

Su Isıtıcı Malzemesipaslanmaz Çelik

Özel Demlik Altlığı

Sıcak Tutma Fonksiyonu var

Tek Tuş İle Çalışma Özelliği var

Kilitlenebilen Demlik Kapağı

Çay Süzgeci paslanmaz Çelik

Çayı Kendi Kendine Demleme Özelliği

Su Seviye Göstergesi yok

Otomatik Kapanma Özelliği var

Kablo Sarma Yuvası var

Gösterge Işığı var

Damlamayı Önleyen Demlik Ve Su Isıtıcısı Ağzı var

Su/Kireç Filtresi

Su Isıtıcı Kapağıdemlik Kapağı ,Su Isıtıcısındada Kullanılabilir

Su Isıtıcısı Olarak Kullanılabilme Özelliğivar

Aşırı Isınma Ve Susuz Kaynatmaya Karşı Güvenlik Sistemi Var.

 

Diğer Özellikler
Stok KoduMUFCCMM
MarkaFAKİR
Stok DurumuVar
8690394204676
Trendtek Teknoloji Ltd. Şti. © 2021 Mobiloom ® - Tüm Hakları Saklıdır.
Neden Mobiloom?
 

Mobiloom.com.tr, 2012 yılından beri faaliyette olan, yalnızca İnternet üzerinden hizmet veren e-ticaret sitesidir. Bir çok marka ve kategoride tüketiciyi en iyi fiyatla buluşturmayı hedefler.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.