Sinbo Shb-3102 El Blenderi Beyaz

Sinbo Shb-3102 El Blenderi Beyaz
Sinbo Shb-3102 El Blenderi Beyaz
Sinbo Shb-3102 El Blenderi Beyaz
Sinbo Shb-3102 El Blenderi Beyaz
Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Fiyat:
199,00 TL
İndirimli Fiyat (%50,3) :
99,00 TL
Kazancınız 100,00 TL
99.00 www.mobiloom.com.tr
Sınırlı Sayıda

Ürün Detayları

Sinbo SHB-3102 350 W Çubuk Blender


Paslanmaz Çelik

Mutfak eşyaları ve küçük ev aletlerinin en hassas koşullarından biri olan hijyen sağlama, blender ayağının paslanmaz çelikten tasarlanması ile karşılanmaktadır. Yemek yapımı konusunda hassas davrananlar için paslanmaz çelikten üretilmiş blender ayağı hijyenik güven oluşturmaktadır.


Homojen Karışımlar

Özel tasarlanan bıçak yapısı ve blender ayağı sayesinde yapılan karışımlarda tortu bırakmaz. Hakimiyet alanı genişliği sayesinde karıştırma kabının tamamına eşit şekilde bıçak darbesi iletildiği için homojen karışımlar elde edilir. Bu sayede karışımlar, birçok kez blenderden geçirilerek değil tek seferde hazırlanabilmektedir.


Ergonomik Tasarım

Blender ayağı, tüm karıştırma kabına hakim olacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca plastik bölümü de blender fonksiyonunu maksimum düzeyde sağlayabilmek için özel olarak tasarlanmış olup tutuş rahatlığı ve hareket kolaylığı sağlamaktadır.Emniyet Sistemi

Sahip olduğu emniyet sistemi özelliği ile cihaz kullanımı esnasında çıkabilecek olası sorunların önüne geçilmiştir. Cihazın yanlış ya da tehlikeye mahal verecek şekilde çalışması anında devreye giren emniyet sistemi sayesinde güvenle kullanım için uygundur.


2 Kademeli Hız

Karıştırılacak malzemenin katı veya sıvı olması ile az veya çok olması durumlarına göre ayarlanabilecek 2 kademeli hız seviyesi bulunmaktadır. Bu sayede karıştıracağınız ürünün yapısına göre yavaş modda çalıştırabileceğiniz gibi yavaş modun yeterli gelmediği anlarda da hızlı modda kullanabilirsiniz.


Sessiz Çalışma

Özellikle hızlı modda oldukça gürültülü bir şekilde çalışması ve bu durumun verdiği rahatsızlık düşünülerek tasarlanmış sessiz çalışma özelliği sayesinde, uygulama anında rahatsız edici yüksek ses problemi ortadan kalkar.

Diğer Özellikler
Stok KoduMUSHB3102
MarkaSinbo
Stok DurumuVar
8693807228245
Huzur Mah.Umar Sokak İslamoğlu İş Merkezi No:2 K:2 Ofis:3A Sarıyer İstanbul

 

  +90 212 270 22 30 Takip Et!Takip Et!Takip Et!
Mobiloom.com.tr © Copyright 2020
Trendtek Teknoloji Ltd Şti. Her Hakkı Saklıdır.
info@mobiloom.com.tr  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.